| BaMBuS_3310 a întrebat:

Salut.am o problema.transpir foarte rau noaptea... uneori ma trezesc noaptea si cand pun mana pe mine.parca am iesit de la sauna.
Poate fi o problema medicala sau ceva? Sau doar imi e cald si transpir?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Camyyy_5609 a răspuns:

Paii...inseamna ca ai o porblema cu transpiratiaa... poti face searaa o baie ca apa rece adica calaie asa sh numai transpiri.eu asa fac mereu candd transpirr noaptealove struck bafta:*

1 răspuns:
| Pєтяσηєℓα a răspuns:

Nu,nu îţi fă griji nu ai nimic.Aşa păţesc şi eu.Parcă sunt la saună, şi uneori chiar ma enervează.Aşa sunt unii happy