| Danescu_Alin-Gabriel_1979 a întrebat:

Am o vena la gat,, clefetita" cu multi noduli pe ea. Mi se pare ca incepe sa se intinda... imi dau cu un unguent recomandat la farmacie si iau niste pastile. Va rog frumos ce as putea face. Fac fotbal... s-ar putea sa fie datorita unei proate incalziri? M-am trezit dimineata cu ea asa. Sa fii facut vreo miscare brusca in somn. Nu stiu ce sa-i fac. O am de o saptamana. plz raspuns rapid! crying((

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MadalinaBoca a răspuns:

Mergi la un control neaparat. E singura soltuie pentru a afla ce anume ai. farmacistele nu sunt medici si uneori iti pot vinde medicamente care ar putea avea efect invers.