| CatFish a întrebat:

Am observat in aceasta seara ca mi-au aparut niste bubite de diferite marimi dar mici pe mana si pe sold.(3 bubite)..Nu stiu ce am..Am tot cautat pe net si tot ce am gasit m-a infiorat..Nu stiu ce sa fac..Sigur o sa ma duc la doctor dar poate cineva de aici ma poate ajuta sa scap de stres pentru ca sunt foarte speriat de niste boli pe care le-am vazut pe net! Ajutati-ma va rog frumos! Cer seriozitate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ana2333 a răspuns:

Salut! Nu trebuie sa te panichezi datorita celor vazute pe internet, cand cauti singur pe internet un raspuns si vrei sa afli daca ai ceva grav, o sa afli ca ai multe boli incat nici nu o sa stii pe care sa o iei de buna. Un raspuns mai sigur ti-l poate da un doctor, asa ca trebuie sa il vizitezi cat de repede poti.

| Mi_Nam_Go_1993 a răspuns:

Nu ai patit nimic. Pote fi de la grasime de sub piele care trebuie sa iasa, pote ti se face un cos, daca nu atunci o iritatie sau te-a intepat ceva, dar nu te gandi direct la boli, sa nu crezi tot ceea ce scrie pe net!

| Eastwood a răspuns:

Sunt de la alimentatie, mergi la doctorul de familie la un control!