| uiliu87 a întrebat:

Salut, am patit o mare problema, stiu ca suna amuzant dar nu stiu cat de grav e. Eu mai pierd noptile si ca sa nu-i deranjez pe ai mei sa tot trec prin camera cand e ceva, din cand in cand mai folosesc o sticla ca sa-mi fac nevoile, o arunc dimineata. Problema e ca azi am confundat-o cu sticla de apa si am baut o gura dar am scuipat imediat si mi-am clatit gura. Nu stiu daca am apucat sa inghit ceva, dar imi e greata (mai mult cu gandul) si nu-mi vine sa mananc nimic. Precizez ca in sticla era urina, flegma, sperma, o bucata de hartie igienica cu care am sters niste resturi de pe jos si nu stiu daca mai era ceva in plus. Pot pati ceva gras? Imi e frica de hepatita sau ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihaicelsfant a răspuns:

Bear grylls sia baut urinalaughing stai linisit ca nu ai ce sa patesti.
totusi mai facut sa radrolling on the floor sperma in sticla? inseamna ca ai tintawinking

3 răspunsuri:
| IoanaRoman09 a răspuns:

'Ai de viata mea...ma duc sa-mi dau cu o sticla in cap

| vexaystaff a răspuns:

????

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti patii nimic!
In afara de greata si senzatia de scarba, nu ti se intampla nimic.
Data viitoare foloseste o olita de noapte sau un borcan mai mare, ca sa nu mai confunzi sticlele intre ele.