| vladv26 a întrebat:

Salut, am rahitism la pipt, daca o sa fac gimnastica medicala o sa-mi treaca? cam cat timp ar trebui sa fac gimnastica medicala ca sa imi treaca? sa ce sa fac ca sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| TheCritic a răspuns:

Recunosc ca nu am stiut pana acum dar vad pe internet poze cu oameni care au aceeasi problema ca tine si au facut sport si vad ca s-a rezolvat. In principiu, vad oameni cu 6 pachetele, deci, da se poate. Dar depinde de gravitatea bolii. happy Numai bine!