| floryn05 a întrebat:

am rinita cronica de ceva timp respir foarte greu pe nas uneori respir pe gura.mie chiar mi-e frica finca uni prieteni rad de mine si imi zic ca o sa mor din cauza asta nu stiu ce sa mai fac de frica ...nu radeti vreau raspunsuri serioase si ce as pute sa folosesc casa le micsorez

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Du-te la un specialist Orl, e singurul care te poate ajuta.

| michael5813 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai dar banuiesc ca nu prea multi daca te sperii la glumele prioetenilor tai! sa fim seriosi! exista medicul de familie care te poate ajuta in problemuta asta a ta iar daca se va simtii depasit te va trimite la specialisti! deci nu iti mai fa probleme aiurea si vorbeste cu mami si cu tati sa face-ti o vizita la medic!