| MarianDeluise a întrebat:

Salut
Am sanse sa mai dau jos din burta daca alerg seara cate 30 min?
daca da, in cat timp dau 1 cm de grasime? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Reea6 a răspuns:

Pentru a da jos din burta nu te ajuta foarte mult alergatul este bun dar pe langa el trebuie adaugat un regim alimentar fara sare prea multa grasimi fastfood dulciuri si fara mancat dupa ora 6 pe langa asta trebuie sa bei 2 -2.30 l de apa pe zi si piesa de rezistenta abdomene multe multe abdomene si alte exercitii care ii lucreaza zona abdominala si de solduri. Succes

1 răspuns:
| Sorynnn21 a răspuns:

Da alearga si o sa slabeati dar nu stiu in cat timp.