| Silviu2597 a întrebat:

Salut, am si eu de 4 zile o problema care persista si devine din ce in ce mai rea. Am gingiile umflate, dar nu doar intr o anumita zona, in intreaga gura. toata gingia de la un cap la altul si sus si jos este atat de umflata incat sta sa imi acopere dintii si maselele. Am incercat cu antibiotice, zinnat, am incercat cu glicerina cu propolis, cu ceai de musetel, cu orice.
A mai patit cineva? Aveti idee ce sa fac sau la ce medic sa merg? Nu pot sa mananc absolut nimic in afara de iaurt

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AktivShack a răspuns:

Părerea mea, nu are rost să-ți bați capul căutând diagnostic improbabil pe internet. Fă-ți rapid o programare la un medic stomatolog.

| HazelEyes77 a răspuns:

In cazul asta numai medicul stomatolog se poate pronunta si iti va prescrie ceva care sa si faca efectul.