| Cristian9616 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, de cateva zile simt in zona inghinala langa testicule un disconfort! Nu este dureros la atingere dar cand si cand simt ca si cum as fi facut întindere musculara, cam unde se termina piciorul in partea de sus! Nu stiu daca am explicat bine si sper sa nu radeti!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| I837382 a răspuns:

SALUT!
Dacă te masturbezi des oprește-te. S-ar putea sa ai probleme la rinichi infecții. Oricum du-te la medic și mergi mai departe!

| Concurs2025 a răspuns:

Poate ai racit! Se poate intampla daca ai stat cu slipii uzi mai mult timp. Totusi mergi la medic, pentru siguranta ta.

| NLS a răspuns:

Poate fi o problema la vezica, sau, o hernie inghinala, ca in cazul meu.
Ar fi indicat sa faci repede un ecograf, nu are nici un fel de urmari, nu emite radiatii.