| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu nevoie de un regim alimentar (dieta) cu efect trebuie sa slabesc aproximativ 30-35 kg dar nu imi permite timpul pentru ca la 11:00 plec la scoala si acasa ajung pe la 20:00-21:00 ce regim imi recomandati pentru programul asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Costinikk a răspuns:

Poti opta pentru un regim de 6 saptamani.Eu,am incercat si chiar da roade.
Daca doresti poti sa intrebi la farmacii sau la plafaruri despre ColonHelp care sa includa si carticica+cd a lui Carmen Bruma.
Succes!