| MirceaCojo a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, am gasit in sufragerie un balon cu o solutie ciudata in el, tata mi-a zis ca e sapun, dar nu avea gust de sapun, de atunci mi-au aparut ceva bubite mici in jurul gurii, ce sa fie oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar tu mananci sapun? Ai un mod ciudat de a afla ce este in balonas.

| alina2k18 a răspuns:

Incercasi si tu sa fii funny dar nu ti-a iesitwinking
Alta data nu mai baga boticu in asemenea ''balonase''winking
laughing