| Katalinkata0 a întrebat:

Salut, am și eu o intrebare și vreau sa fie tratată ca atare dacă se poate, dau funda. Am o erecție foarte slaba și totodata ma excit foarte greu, am aceasta problema de pe 10 feb aproape 2 săptămâni, o sa îmi treaca? P.S: am 14 ani și am cam exagerat cu... trebuie sa iau o pauza sa-mi revin la normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica sa fii tratată si ai erectia slabă? Erectie au barbatii.

| Mopmop a răspuns (pentru darrio2007):

Se refera la intrebarea lui sa o tratam cu seriozitate.

| Alexia1208 a răspuns:

Hei! Da, neaparat trebuie sa iei o pauza. Organismul tău e epuizat. Fa alte activități și mănâncă sănătos și minim 2 l de apa pe zi. Dacă problema persista, consulta un medic. Multă sănătate!

| doctorandus a răspuns (pentru Alexia1208):

Masturbarea nu produce impotenta, aia nu e decat o idee fixa.

E o adevarata performanta sa te extenuezi prin onanie, deoarece onania nu presupune efort fizic intens.

| doctorandus a răspuns (pentru Alexia1208):

Ca sa-ti dau un termen de comparatie: onania cea mai infocata presupune mai putin efort decat o partida usoara de sex (adica energie pe unitatea de timp).

| doctorandus a răspuns (pentru Alexia1208):

Iar chestiile cu vitaminele, mineralele si picaturile de sange necesare pentru a produce sperma sunt niste abureli ale unor medici din secolele XVIII-XIX.