| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Am 18 ani, 190cm inaltime si 125 kg. Cum as putea slabi si eu in jur de 20-25 kg. Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Gabriel_Adrian_1993 a răspuns:

Nu mai manca orice, si incearca sa faci cat mai mult sport. Stabileste-ti un program, si alearga in fiecare zi o anumita distanta.

| EmaS a răspuns:

Sunt elementare sportul si dieta, dar pentru a primi sfaturi pretioase eu te sfatuiesc sa mergi la un nutritionist.Cu putina vointa si rabdare vei reusi sa dai jos din kilograme! Succes!

| claudiufarcas01 a răspuns:

Incearca sa te duci si tu la un meci de fotbal in fiecare zi sa fugi si o sa vezi schimbarea nu sta numai la pc dal dracu cati strici si ochii... fa sport baftawinking