| JuSt222 a întrebat:

Salut, am si eu o problema. Am fost la sala la sauna si cei de la SPA mi-au dat un prosop, m-am sters cu prosopu pe fata dupa care am observat ca era sange pe el straight face, stiu ca imi storsesem niste cosuri inainte sa plec. Nu sangerau acele cosuri sparte doar erau asa gen deschise. Daca era infectat acel sange se poate lua HIV/Hepatita etc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Stai linistit.sangele era uscat.bolile acestea se i-a prin fluidele corpului.

| Violet111 a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai si du-te la medic. Noi ne dam doar cu parerea, dar medicul te v-a lamuri. Bafta!