| lucaconst29 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, de cateva zile m-nteapă in partea stânga în piept si parca simt durerea subrat habar n-am, cine da un raspuns dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" lucaconst29: m-nteapă in partea stânga în piept"

poate fi ceva extrem de grav, fuguța la un consult la medic!

| thxbgs a răspuns:

Salut! Dacă ai putea du-te la doctorul de familie dar daca nu poți bea de fiecare data când te înțeapă un pahar de apa cu o lingura de zahar.