Am si eu o problema mai intimă... Ma numesc David iar copiii de la mine de la bloc tot ma îndemnau sa incerc sa-mi dau drumul, adica sa ma masturbez... ma scuzati dar nu am stiut cum sa ma exprim. Sunt copii de la mine de la bloc care au 7-8 ani si isi pot da drumul iar eu am 12 ani si nu pot. De ce nu pot? Am o problema? Vreau va rog niste explicatii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Aia de 7 8 ani clar nu pot produce spermatozoizi.De obicei poluctiile nocturne apar in juru varste de 11 - 13 ani(adica sa iti dai drumu in somn fara sa iti dai seama). Nu ai nimic, doar ca nu ti-a venit vremea.Cat despre copii cei rautaciosi, spune-le ca si tu iti dai drumu, doar nu o sa o faci in fata lor.Nu trebuie sa stie ei lucrurile astea.capu sus nu ai nici o problema.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai nici o problemă. Problema e la ei.