| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am si eu o problemade ceva timp nu ma simt deloc bine sunt mai tot timpul ametit si parca plutesc si vad in reluare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Daria0123456789 a răspuns:

Te hranesti si odihnesti corespunzator? Du-te la medicul de familie.

| cevdet a răspuns:

Ai probleme mari cu tensiunea. Mergi urgent la medic.

P.S. Sper ca nu consumu alcool si nici nu fumezi. Si acestea dau aceste simptome.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Lipsa de calciu și magneziu

| NameInUse a răspuns:

Nu te mai droga.