| WizzArd3344 a întrebat:

Salut! Am stat la calculator intr-o poziție mai incomoda și acum ma doare buricul, fix buricul, efectiv nu pot umfla burta, nu pot sta drept.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibil sa te doara buricul de la calculator, ca doar nu ti-a bagat prizapc-ului in buric... dar cu siguranta ai mancat, te-ai scarpinat, te-ai iritat sau pur si simplu nu te-ai spalat bine in buric si s-a infectat buricul.
Ia o pauza de 1 saptamana de la computer ca sa treaca buricul! Stai intins in pat sau mergi si te plimba afara!

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca nu-ti trece in 15 minute, suna Salvarea.

| blackann a răspuns:

Esti ipohondru clar. putin paranoic + stari de anxietate/atacuri de panica. din cate vad te legi de orice lucru si intrebi pe aici doar d-astea.

| Vehuiah07 a răspuns:

Salut! Nu cred că este de la poziția incomodă, poate este de la altceva.Cel mai bine este să te vadă un doctor.