| KyLerMzQ a întrebat:

Am un prieten care nu poate sa faca sex deoarece nu i-a crescut penisul.Ce ii recomandati? Inafara de doctor ca a fost si i-a dat niste pastile da nu au avut nici un efect.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Nu-mi pot imagina cat de mic poate fi...
Ma rog, exista operatii pentru asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In acest caz ar trebui sa mai astepte.Nu-i suificient de dezvoltat, matur.
Si ce varsta are?
Te pup!

| AnalbagRevine a răspuns:

Sunt sindroame endocrinologice care se manifesta asa. este cumva obez prietenul tau?