| Se7en98 a întrebat:

Salut, am un semn din nastere pe fata, si cu vreo 2 luni in urma l-am rupt si a inceput a creste, ( e un semn cam ciudat e rosu si e plin cu un fel de basicute rosii) dar nu e mare semnul. as spune ca e de 1cm maxim 2, si am intrebat-o pe bunica daca putem sa ne ducem la un medic ceva si sa-l inlaturam, si mi-a zis ca exista riscul de a te imbolnavi de cancer si boli si tumori si... m-am speriat ca naiba mai pe scurt, deci intrebarea mea este urmatoarea, exista vreun risc daca am sa recurg la inlaturarea acestui semn!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Ai mai postat asta si inainte du-te tu frumos la dermatolog si intreaba-l nu te lua dupa toata lumea.

| Se7en98 explică (pentru EneCristian):

Am mai postat, dar nu am primit nici un raspuns normal, vreau sa aud raspunsuri de la oamenii care au mai avut de a face cu asa ceva... care e problema ta? n-ai tu treaba vad...

| Se7en98 explică:

Nu mai scrie, vezi-ti de treaba ta, vad ca comentezi aiurea peste tot doar ca sa fii " campionul zilei "...