| complexatuldeorice a întrebat:

Salut Amo mare problema, sunt complexat de nasul meu, este mare si dupa ce ca se vede urat dintr-o parte daca mai misc camera telefonului putin se vede oribil, am impresia ca sunt urat si poate ca sunt,si ca nimeni niciodata nu se va uita la mine, nasul este cel din poza de profil. Credeti ca un baiat cu nasul mare este neaparat urat? Precizez ca acum o luna din greseala fratele meu mi-a aplicat un cot in acea parte a nasului din poza, credeti ca acest lucru ar putea afecta starea nasului meu, pecizez ca am avut dureri si o parte s-a innegrit. Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mihaita21 a răspuns:

Hello there fellow nasos laughing.
Acum serios si eu am nasu' un pic mai umflat la mijloc, da' la mine e vorba de o deviatie de sept dupa ce am busit nasu' cand am cazut dintr-o masina in copilarie. Nu stiu nu zic ca poate ar fi acelasi lucru da' daca s-a schimbat dupa ce ti s-a aplicat palitura eu zic ca mai bine vezi un orl-ist.
Fii sociabil si glumet pe seama asta, conteaza mult pentru o fata sa stii sa glumesti si sa o faci sa se simta bine nu neaparat sa ai nasu' mic si finut.
Vorba aia "astia cu nasu' mare au si... mare" laughing) sa incheiem in ton comic