| fsdaasfasd a întrebat:

Salut, anul asta fac 14 ani (sunt baiat) si sunt foarte slab (mi se vad oasele peste tot, maini subtiri, picioare la fel)
De 3 zile am inceput sa fac zilnic 40 de flotari, 200 de abdomene, 100 genoflexiuni, 200 de gantere de 3 Kg (in 4 serii toate) si sa alerg cam 40 min.
cam in 5 luni pot arata mai bine? (sa fac si eu putin abdomen, picoarele si mainile sa arate mai bine...)
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fă-ți analizele de sânge, dozările hormonale și avizul medicului pentru practicarea unui sport. O alimentație cât mai sănătoasă, nu abuziv.
Pa, pa.

| callie2 a răspuns:

Mananca omule. shake-uri cu proteine, carbohidrati.
stii cum e vorba aia: a skinny boy with a six-pack is the equivalent of a fat girl with double dd's.