| Fiona35 a întrebat:

Salut, aproximativ cate calori arde o cana de ceai verde neindulcit cu zahar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti undeva, un raspuns exact la intrebarea ta!
Dar, este adevarat, ca poate sa ajute la arderea grasimilor. Daca pui o felie de lamaie, se asimileaza mai bine.Nu trebuie consumat seara, deoarece contine cofeina.
Alte beneficii:contine vitamine, minerale, este antioxidant.

| Alin_Danutzz_1999 a răspuns:

Nu cred ca o sa arzi multe calori da mai bine intreaba un medic naturistwinking