| OLumeColorata a întrebat:

As avea si eu nevoie de ajutor...
Imi place sa mananc lamai sau lucruri acre, nu stiu de ce.
Insa cert e ca ieri iar am mancat o lamaie si chiar si acum ma dor dintii(e ca si cum ar scartai, ma incomodeaza)
As vrea sa stiu daca vi s-a intalmplat si voua vreodata si cate zile daca da, iar cui ce nu i s-a intamplat poate sa trimita mesaje cu un sfat sau ceva.Merci si FUNDA.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexxaRainbOw a răspuns:

Si mie imi place foarte mult sa mananc lamai. si eu am patit acelasi lucru ca tine nu te speriawinking... asaa m-am speriat si eu la inceput dar ca sa numai patesti asa sau oarekm sa nu mai "skartie" asa de mult dintii pune si sare peste lamaie love struck... o sa vezi ca nu o sa te mai doar si nici nu o sa mai "skartie" asa de mult si gustul o sa fie mai bun. Nu te speriawinking mi Sa intamplat si mie big grin love strucklove strucklove struck aCeleasi gusturi love strucklove strucklove struck

3 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

Numai cat ma gandesc si am si inceput sa ma stramb.

| UnicornsAreLove a răspuns:

Mi sa intamplat.Nu ramane mult trece repede.Eu am patit si cu lamaia si cu sucul ca si eu iubesc lucrurile acre. O sa iti treaca repede. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat si eu mananc lamaie acra simpla inseamna ca dinti tai sunt sensibili la lamaie