| racaru1987 a întrebat:

Salut as dori sa stiu si eu cum pot schimba adresa de livrare a cardului de sanatate adica am stat la o adresa acuma la alta ln cu totu alt oras si acuma as dori sa sa stiu cum sa fac sa mi-l trimit la noua adresa... si daca ma puteti ajuta sa aflu daca carul mi-a fost livrat la vechia adresa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Mergi la Casa de sanatate a judetului.Anunta acolo schimbarea adresei.