| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as dori sa va intreb daca sunt eficiente pastilele Apperin, as dori sa primesc raspunsuri de la doctori sau de la oamnei care au incercat aceste pastile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stimulează pofta de mâncare dar orice medicament nu se ia decât în urma unui control medical de specialitate!
Pa, pa.

| andreifigo97 a răspuns:

Pai am fost la un consult mediacal,si mi sa recomandat sa iau acest medicament...dar nu mi-a folosit cu nimic, nu mi-a stimulat pofta de mancare, adica deegeaba l-am luathappy de aceia intrebam.