| cssmirel a întrebat:

As vrea si eu o dieta ca sa dau grasimea jos de pe abdomen si un program de exercitii ca sa pot face "patratele" laughing... Mersihappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Abdomene multe si nu mai manca carne multa

| d33a_9154 a răspuns:

Stii ce-ti zic eu sa te duci sa lasa sa-ti platesti antrenor si asa vei reusi sa ai ce-ti doresti... E mult mai sigur asa. Antrenorul imi va da un regim alimentar sanator vei face exercitii sa scoti toxinele din corp asta in primul rand iar apoi cu grasimea si in finar patratele. Asa vei avea un copr sanator si frumos. bye bye. fundita?

| lovehurts a răspuns:

Buna, dieta nu este neaparat necesara daca nu esti foarte plinutz(a) ca sa slabesti intr-un mod natural si simplu iti recomand:

1. incearca sa elimini pentru un timp dulciurile din alimentatia ta, mananca foarte multe fructe si legume, nu este necesar sa te infometezi sau sa elimini alimentele care contin grasimi sau care sunt prajite in uleiwinking ( doar sa nu mananci in exces)kiss si sa faci sport, sa alergi, sa joci sotron, sa sari coarda. asta e un fel de dieta lejera. in cazul in care esti minor(a) pot spune ca e perfecta pentru ca nimeni nu va observa ca o tiwinking si chiar daca nu esti tot e folositoare chiar si pentru adultiwinking

2. Cel mai bine e sa faci sport, iar pentru,, patratele,, iti recomand abdomene sau exerciti care iti stimuleaza muschi burtii.

Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos,

Lolly kiss :-X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elimini sucurile/dulciurile si tot ce e dulce sau cu grasime si mai ales sucurile.trebuie doar apa plata. LEgume si fructe si mancare facuta de mama dar cu masura! Mai apoi poti incepe cu foarte foarte multe abdomene, abdomene combinate si tot ce inseamna exercitiu in zona abdomenelor, Asta daca urmezi in CATEVA luni se va vedea rezultatul.Bafta!