| CatalinDNK a întrebat:

Aseară m-am jucat în parc, am alergat și mergeam in patru labe ca să nu mă vadă cineva și când sa ma ridic am dat cu capul în acoperișul de la tobogan. Imediat mi s-a făcut un cucui, când am ajuns acasă mi am pus niște gheata în zona afectata, iar acum dimineața ma doare. Ce pot sa fac sa scap de durere și de cucui?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Nu poți face nimic. Îți va trece în maxim o săptămână