| Prototype_3931 a întrebat:

Astazi am fost si eu la un prieten acasa pentru o balaceala.Am inotat ce am inotat vreo 2 ore, cu pauza(evident) si dupa iar am intrat.Am mai stat vreo 1 ora si dupa, nu stiu sigur ce am facut si mi-a intrat apa in ureche. M-am panicat putin, am incercat toate metodele de scoatere a apei(pe care le stiam inclusiv "topaitul intr-un picior") dar tot simteam apa acolo.Stiam ca mai e apa deoarece ma aplecam in jos si simteam cum se misca in ureche.Sincer nu stiu ce sa fac.Imi e teama sa nu fie alceva mai grav, eu stiu.Si ca sa stiti pentru cei care citesc, ca nu simt dureri absolut deloc dar ma jeneaza apa acolo in ureche, o simt in permanenta acolo cand dau din cap si ma aplec.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| emy a răspuns:

Nu cred ca este ceva grav, dar cred ca trebuie sa vb. cu un medic. Asa este cel mai bine, cred eu. Bafta si multa sanatate!kiss?big grin