| maite13 a întrebat:

Astazi am programare sa fac un tomograf la glandele suprarenale, o sa il mai pot face daca mi-a venit ciclul menstrual?
VA rog sa raspundeti urgent!
Ofer FUNDA plus VOTURI

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Crisstttina a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia nu se mai poate face happy