| emiliaa07 a întrebat:

Salut,
Ati folosit careva pastile de slabit green coffee? Sau stiti careva pastile de slabit cu efect?
Pe vremuri am luat SuperSlim, m-am simtit ok insa nu le-am mai folosit si m-am ingrasat inapoi o parte din kg slabite!
Am nevoie urgent sa dau jos cateva kg!
Ceva sugestii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Piratul10 a răspuns:

Offffff,Pastilele nu sunt bune de nimic!
Daca chiar vrei sa slăbești ieși afara si aleargă, mergi, poti sa mergi si pe bicicleta. încearcă sa faci exerciti in casa si încearcă sa mănânci asa:
Trebuie sa ai un mic dejun bogat prânzul tot bogat trebuie sa fie si seara mai putin!

Uite sa stii ca saritul cu coarda e tot bun.
Încearcă sa sari coarda si trebuie sa mergi afara la alergat si cu bicicleta ca sa săi slăbești.
Celelalte Exerciții le poti caută pe Google!

Sper ca te-am ajutat