| andreizwx a întrebat:

Salut.Azi dimineata cand am fost la toaleta am avut niste intepaturi in timp ce urinam si in zona la anus. De la ce poate sa fie? Nu am nicio durere in afara de aceasta. In timpul zilei urinez normal si noaptea nici nu ma duc la toaleta, m-am gandit ca poate din cauza ca nu ma duc toata noaptea la baie si se strange prea multa urina. Stie cineva? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| bmerry a răspuns:

Poate fi orice, de la o simpla infectie urinară la pietre la rinichi. Dacă persista, apelează la un urolog!