| anonim_4396 a întrebat:

Salut, azi dimineata m-am trezit cu niste dureri moderate de cap, cu urechile rosii, imi arde tot corpul nu ma pot concentra bine nu pot sta locului, si ceva ciudat nu suport anumite sunete ( fosnait ) in general cuvintele care contin s, nu e normal dar altfel nu pot explica.Nu am facut nimic deosebit de ce mi se intampla asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil ești doar obosit.
Se poate ca în camera ta să fi fost foarte cald, asta te-a afectat puțin.

| Chernobyl a răspuns:

Ai racid du-te la doctor.