| ClaudiuMadalin1999 a întrebat:

Salut, camerele de garda a ce spitale sunt deschise noaptea in Bucuresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Camele de gardă sunt deschise mereu... Că de aia sunt camere de gardă.

| Celcestietot a răspuns:

In mod normal, sunt deschise in toate spitalele.

| Sophieka a răspuns:

La spitalul de urgente este non stop
Si mai sunt si acestea:
https://www.bucuresteni.ro/info/clinicispitale/with--non_stop/

| gabicoo a răspuns:

Da! Dar și arestul poliției! Și acolo găsești cazare gratuită timp de 24 ore! Depinde de ce vrei să faci în noaptea asta!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La toate spitalele sunt camere de gardă. Ele sunt deschise în sensul că este un medic de gardă în ele. Dar camera de gardă a unui spital nu este serviciu de urgențe. Ea deservește acel spital.

| Lukasssz a răspuns:

Eu stiam ca la toate spitalele camerele de garda sunt deschise noaptea...