| MihaiTimis a întrebat:

Salut! Când mă jucam tenis, am primit din greșeală o minge de tenis sub centură, e adevărat că dacă sar pe călcâie trece mai repede durerea de testicule?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu e adevărat, țopăi de durere dar deja, până ne-ai scris aici, ți-a și trecut, așa-i?

Răspuns utilizator avertizat
| Alinuța00 a răspuns:

Da e adevarat.De multe ori când eram la ora de sport, pe băieții ce se loveau acolo dm de sport îi punea să sară imediat.Nu stiu exact daca are săritul vreo treaba cu testiculele sau asa ceva, dar eu cred ca e doar efectul placebo.