| inhalingbag a întrebat:

Salut! Cât costă o extracție de măsea pentru Adolescenți / Copii? Cheers!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CalinaXandra a răspuns:

Depinde de clinica și depinde dacă e privat sau de stat. Dacă mergeți la stat cu bilet de trimitere de la medicul de familie s-ar putea sa nu va coste nimic.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fără 100 nu te bagă nimeni in seamă

| Anee1667 a răspuns:

Greu de spus.
Depinde de ce măsea, de dificultate din ceea ce am văzut o extracție începe de la 350 și poate ajunge chiar la 700.