| David3 a întrebat:

Cat este valabilă analiza cu leucocitele? Tin sa Menționez ca am făcut o acum 2 saptamâni.A fost Ok.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Atata timp cat nu ai fost la medicul de familie sa iti citească analizele, tu inca ai leucocitele asa cum scrie pe acele foi sau chiar mai mari.Du-te la medicul de familie si in functie de rezultatele analizelor, acesta iti va da tratament sau iti va stabili daca ai vreo infectie sau altceva in corp.Sunt valabile pana iti rezolvi problema.Meriti"a doua sansa"