| mikeey a întrebat:

Salut,ce metode stiti voi sa nu imi mai miroase gura dupa tigari? funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Foloseşte apă de gură.

| Florentina_7104 a răspuns:

Spray-ul de gura cu mentol e foarte bun.

| Axys a răspuns:

Sal ea o guma orbit tongue

| 8mariastar a răspuns:

Spray de gura, Pasta de dinti sau incearca apa de gura e foarte tare

| cllaudDia a răspuns:

Guma si suc. laughing

| teateutza a răspuns:

Bea un pic de zeama de lamaie o guma si dupa bei apa, asa fac cam toti baietii pe care ii cunosc si fumeaza

| Alecs19 a răspuns:

Mananci ceva, bei apa si ei o guma merge 100%. Eu asa fac ...bafta! P.S Lasa tigarile rolling on the floor)))