| maria_1160 a întrebat:

ce po lua de raceala ca mor.ma doare in gat si oasele capul. mi-am cumpatat modafen si strepsils.sunt ok?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| becka133 a răspuns:

Da sunt ok, daca poti ia si un nurofen de raceala si un sirop humex.Pe mine ma ajuta foarte mult deoarece si eu ma simt la fel ca tine.

FuNdItZzA?

1 răspuns:
| elizabeth a răspuns:

Da.dar i-a si o ampicilina sau o aspirina cu ceai.o sa treaca, ai sa vezi tu.asa mai sunt si eu(in fiecare luna).