| xCrazyWolf a întrebat:

Ce produs care are mai multe minerale (vitamina C, D etc.) imi recomandati? Am 13 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sfatosel a răspuns:

Pai, depinde ce vrei. am mai intalnit o persoana care vroia sa creasca mai repede si era destul de inalta la 14 anihappy La 13 ani daca de ex vrei sa cresti mai repede si mai mult iti recomand sa mananci ceapabig grin Stiu ca la prima vedere nu ma crezi dar isi face efectul foarte bine. In rest nu stiu ce sa-ti mai zictongue Bafta!