| VrRos78 a întrebat:

Salut.
Ce se poate întâmpla în cel mai rău caz dacă te înțepi cu o penseta înăuntru nasului vrând să scoți ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreidmbm a răspuns:

Cel mai rau lucru e sa produci o hemoragie. Acum depinde cat de grav de intepi. Se poate opri de la sine, sau va trebui sa apelezi la serviciul de urgenta.

3 răspunsuri:
| Mihai_Andrei_Neagu_1995 a răspuns:

Ce sa scoti mai exact? laughing

| 123TuEstiGy a răspuns:

In cel mai rau caz iei tetanus in cel mai bun caz sangerezi

| gtraian1950 a răspuns:

Iti iese creierul pe acolo