| Marrusikk a întrebat:

Salut, cum pot sa ameliorez durerea de cap? Am o durere de cap imensa și eu cred ca e de la stres, ma dor mai mult tâmplele.
Un ajutor, ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la medic. Pot fi si alte cauze.

| Adry05 a răspuns:

Pe mine ultima data cand m-a durut capu cateva zile la rand de numa cu pastile mai amelioram, m-a luat gripa. Vezi sa nu fie si cazu tau. sau daca crezi ca e de la stres ia-ti cateva zile de relaxare si fa-i doar ce-ti face placere.

| adriantraian a răspuns:

Salut! Inceaca un Parasinus si daca durerea persista dupa cateva ore ar fi bine sa te duci la medic. Poate sa fie si din cauza,, curentului". Si eu am avut o durere care m-a tinut 2-3 saptamani si a disparut fara sa ii fac nimic, dar nu recomand sa faci ca si mine.