| maite13 a întrebat:

Daca iau duphaston ca sa imi vina ciclul menstrual pot sa ma duc la inot, adica nu ma incurca cu nimic inotul?
Va rog sa imi raspundeti cu seriozitate! FUNDA plus VOTURI

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum să te încurce?
Trebuie să maschezi situația și dacă ești virgină nu folosi ob-uri, riști să te deflorezi. În concluzie, stai acasă în perioada sensibilă.
Pa, pa.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu are nici o legatura una cu alta, poti sa mergi linistita..pana iti vine menstruatia.