| Moscraciunsiprieteniisai a întrebat:

Salut.De 2 zile urinez sange si vreau sa stiu si raspunsurile voastre.Am citit pe niste site-uri ca e posibil sa am pietre la rinichi. Vreau daca se poate raspunsuri utile va rog.Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gfy a răspuns:

Poti sa ai:

- infectie urinara
- pietre la rinichi
- o boala renala
- cancer

Este nevoie de analize, fugi la doctor urgent!

3 răspunsuri:
| Homye18 a răspuns:

Du-te la medic si cat mai repede deoarece cu o astfel de problema(parerea mea) nu e de joaca.

| rekii a răspuns:

Nu cred ca este indicat sa ne intebi pe noi. cel mai indicat e sa te consulte un medic pentru ca multi isi dau cu parerea dar nici unul nu stie exact ce ai. nu te juca cu viata ta...

| Moscraciunsiprieteniisai explică:

Multumesc.Am fost la doctor si am o infectie urinara.Am facut radiografie, analize etc...