| OmulTalentat a întrebat:

De 3 zile nu am pofta de mancare si nici nu am simtit nevoia de a manca. Este ceva trecator sau sa merg la doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se intampla uneori, nu-i nevoie sa te sperii, este nromal!

| CuriousStuff a răspuns:

E normal daca nu ai activitate fizica (sau mentala) sa nu iti fie foame. Mergi si fa niste miscare, sau ocupati timpul cu ceva si o sa ai pofta de mancare din nou.
Daca pofta de mancare nu revine in cateva zile sau incepi sa slabesti vizibil e cazul sa mergi la medic.
Sanatate!

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Iti recomand sa te duci la doctorul de familie, nu te costa nimic si acolo vei primi un raspuns mult mai bun problemei tale decat iti poate oferi oricine de pe TPU