| Xradas a întrebat:

de amproximativ jumatate de an simt o durere in partea abdominala stanga jos... durerea este ocazionala nu a durat mai mult de cateva ori! Imi puteti da un raspuns din ce cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Cauze digestive, ginecologice, etc. Mergi la un consult medical sau ca o ecografie abdominala+pelvina.

| AndreiGelato a răspuns:

Noi ne putem da cu parerea, dar cel mai bine ar fi sa mergi la medic, mai ales daca e si de ceva timp problema.