| Danidc a întrebat:

De aseara si pana acum mi-a aparut o pata pe mana stanga de culoare maronie asemanatoare cu acea a iodului. Uitandu-ma mai atent mi-au aparut si pe mana stanga doua puncte asemanatoare dar si pe talpa dreapta. Nu am atins detergenți, clor sau orice altceva. Ce poate fi? Puteți sa imi explicati va rog? Urgent!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Bubulache a răspuns:

Alergie sau iritatie, dar cel mai sigur alergie. De ce nu te duci la un medic sau macar la medicul de familie.