| anonim_4396 a întrebat:

Salut, De cate ori pe săptămână e recomandat să faci dus ca băiat?

Dau funda, Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fantaspirit a răspuns:

Iarna de minim 3 ori pe săptămână daca nu transpiri, vara odată pe zi și două ori daca transpiri mult.

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

In fiecare seara.