| AndreiNa111 a întrebat:

Salut, de cateva saptamani a inceput sa-mi bata inima repede. Cand ma pun noaptea in pat parca o simt ca bate foarte repede. Am fost la medic si a zis ca asa e normal sa bata la varsta mea (14) dar au trecut 2 saptamani si tot asa e. E vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este doar o pareare gresita, ca asa este normal, ca inima sa bata.
Dupa cum vezi, medicul ti-a spus ca nu ai nimic la inima, asadar este o frica inutila, ca si ingrijorarea ta.