| andyy_3059 a întrebat:

De cateva zile mi-au aparut in coltul gurii niste bubite care acum s-au extins si arata oribil. Ce as putea sa folosesc ca sa-mi treaca intr-un timp cat mai scurt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aaabbbcccc999 a răspuns:

Glicerina Boraxata! Cea mai buna! Dar daca ai rana ustura! Fundita?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune usturoi pe ele

| nimeniooda a răspuns:

Este glicerina boraxata, insa mia este Abastru' de metil care are efect mai bun, mie imi apar foarte des si se duc rapid dupa ce folosesc albastru de metil.Numai cac e un albastru foarte intens si secam vede pe langa glicerina boraxata care e transparenta, insa are efect mai bunwinking

| Isabellaaa a răspuns:

Mergi in farmacie si le arati " bubitele" si ei vor stii ce unguent sa-ti dea happy

| iames55 a răspuns:

Si eu am avut asa... Am pus gheata si a trecut putin. Du-te la doctor.

| iames55 a răspuns:

Du-te la doctor;-)